Hakkımızda

sulimousine-hakkimizdaÜlkemizde her geçen gün büyüyen turizm sektöründe Limuzin servis ve Lüks araç kiralama hizmetleri olarak 2007 yılında kurulan Su Limuzin Taşımacılık Halil Mercan güven, kalite ve konfor ile dokuz yıldır hizmet vermekte.

Sektöründe birçok önemli mevkiide görev yapmış, tecrübeli, genç, dinamik, yol bilgisine sahip ve İngilizce bilen bir ekip ile gerek kurumsal gerekse bireysel anlamda sektördeki ihtiyaçlar doğrultusunda sahip olduğu geniş araç filosunu sürekli güncel tutmakta.

Turizm sektöründe şoförlü lüks araç kiralamak, transfer ihtiyaçlarını karşılayacak, zamanı iyi yöneten, tecrübeye dayalı kusursuz bir hizmet anlayışını benimsemektedir.

Verdiğimiz hizmet kalitesini sürekli en iyiye taşıyarak, memnuniyeti en üst seviyede tutmak ve konusunda profesyonel olduğu bu alanda daimi olarak sizlere hizmet vermekte.

Mizyonumuz

Organizasyonel alanlarda yenilikçi bakış açısıyla ihtiyaç duyulan bütün hizmetlere cevap vererek, sorunsuz ve mükemmel sonuçlar için gereken hizmeti sunmaktır.

Vizyonumuz

Kusursuz hizmet anlayışımız gereğince; aktif genç kadromuzla, yılın her günü ve günün her saati ulaşılabilirliğimizle sektörün öncü kuruluşları arasında yer alabilmektir.