Havalimanında güzel bir karşılama ister misiniz?

Havalimanında, uçaktan indikten sonra taksi ve araç sırası beklemeden, hızlı olarak k istenen noktaya rahatça ulaşmak artık çok kolay. Su Limousine ofisleri aracılığıyla profesyonel ekip desteğiyle, özel şoförlü araçlar kiralanarak konforlu yolculuk devri başladı. Artık havalimanında taksi sırası ve yoğunluk içerisine girmek istemeyen misafirler Su Limousine ile yolculuk yapmayı tercih ediyor.

Su Limousine ile kişi ya da gelecek olan misafirler, havalimanında özel olarak karşılanıp özel şoför ve araçlarla konforlu yolculuk yapıyor. Araçların son model olmasıyla birlikte şoförlü hizmet sunulması ve trafikte stres yaşamadan rahat yolculuk yapması misafirlerin Su Limousine karşı ilgisini arttırıyor.

Yolcular, uçaktan iner inmez Su Limousine ekipleri tarafından ellerinde yolcuların isimlerinin yazılı olduğu karşılama boardları ile karşılanıyor. Havalimanından alınan yolcuların valizleri araçlara taşındıktan sonra misafirler havalimanı çıkışında özel araçlara binerek arkaya yaslanıyor ve rahat yolculuk yapma fırsatını yakalıyor. Bu konforlu ve güvenli yolculuğu  sadece Su Limousine ofislerinin sağlaması, misafirlerin sempatisini çekmeye yetiyor. Böylelikle kapıda karşılanıp, ulaşılmak istenen noktaya güvenli ve stressiz gitmek isteyen misafirlerin tek tercih ettiği hizmetler arasında Su Limousine ilk sıralarda yer alıyor.

Konser, kongre ya da seminer için düzenlenen organizasyonlarda sayı ve gruplara göre özel büyük ve geniş VIP araçlar ayarlanarak misafirleri havalimanında karşılama hizmeti veren Su Limousine ofisleri organizasyon şirketlerinin adeta destekçisi niteliğini taşıyor. Şirketlerin profesyonel şoförleri ise sadece trafikte rahat etmelerini sağlamakla kalmayıp misafirlere şehri tanıtıcı bilgiler vererek rehberlik ediyor.

Leave a Reply